Всім партнерам і клієнтам!!!

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 28 Травня 2012 року відкрит набір в групи з підготовки до професійної атестації інженерно - технічного персоналу (інженер-проектувальник, інженер технічного нагляду та експерт).

За більш детальною інформацією звертайтеся за тел. (044) 221-64-66, або за адресою tssinua@gmail.com

Про компанію

ТехБудCервіс - Україна, надає комплекс послуг юридичним та фізичним особам, по отриманню дозвільних документів: ліцензій, сертифікатів, реєстрації підприємств, узаконенню.

У нашій компанії, основним напрямом для надання юридичних послуг було вибрано будівництво та усе що з ним тільки може бути пов'язано. Ця вузьконаправлена спеціалізація дозволяє нам зосередитися на професійному виконанні нашої роботи. Ми здійснюємо повний контроль при проходженні експертиз в експертних центрах для отримання ліцензій та дозволів, здійснюємо проходження навчання, проводимо експертизу нормативної та матеріально-технічної бази та контролюємо безпосереднє отримання ліцензії або дозволу на потрібний Вам перелік робіт.

При роботі з кожним клієнтом ми застосовуємо індивідуальний підхід. Наші фахівці проведуть детальні безкоштовні консультації, допоможуть оптимізувати витрати на оформлення дозволу, а також допоможуть грамотно оформити супутню документацію. Гнучка політика нашої компанії дозволяє завжди знаходити взаємовигідний варіант співпраці.

Наші переваги

1. Ми входимо до групи компаній, у складі яких є власний експертний центр уповноважений проводити будівельні експертизи. Це дозволяє нам оформляти будівельні ліцензії в максимально короткі терміни; вигідно відрізнятися від компаній, які є посередниками і бути поза конкуренцією.
2. Юристи компанії проведуть безкоштовну консультацію, підготують всі необхідні документи і виконають повний супровід на всіх етапах здобуття дозвільних документів.
3. Розроблена нами система безпеки і конфіденційності інформації циркулюючою в компанії гарантує відсутність її витоку і розголошування.
4. У основі всіх наших дій лежить чітко вироблена стратегія що призводить до 100% результату. Співробітничати з нами одне задоволення.

Що нам потрібно?

Від Вас вимагається всього-лише зібрати мінімальний пакет документів та надати його нам. Якщо яких-небудь документів у Вас не буде, ми надамо допомогу в їх оформленні та розробці.

Вартість?

Вартість та повний перелік наших услух можна подивитися в прайс-листі

Чи надаються послуги підприємствам що знаходяться за межами Києва?

Надання послуг для таких підприємств можливо без виїзду їх представника до Києва. Всі документи пересилаються зручним для Вас способом: кур'єрською поштою, Автолюкс, Гюнсел, Спецзв'язок, Укрпошта і так далі. Доставка документів складає не більш 2-х - 3-х робочих днів. Зараз ми успішно співробітничаємо з підприємствами з Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Донецька.

 

Наші послуги:

Отримання будівельних ліцензій (ліцензія на проектування, монтаж) в ДержАрхБудІнспекції (ДАБІ)

Порядок оформлення продаж та видача будівельної ліцензії зміна переліку робіт по кодифікатору. Ліцензування будівельної діяльності в Україні. Продовжити будівельну ліцензію юридичні послуги: Дніпропетровськ, Харків, Донецьк.

Будівельна ліцензія (ліцензія на проектування, монтаж) - документ державного зразка, що підтверджує право ліцензіата на здійснення (виконання) будівельної діяльності в продовженні певного терміну за умови притримування ліцензіатом ліцензійних умов.

Ліцензію на будівництво може отримати будь-яка організація, що здійснює будівельну діяльність на території нашої держави, а саме: українське, іноземне підприємство, підприємство з іноземними інвестиціями, державна, комерційна організація та тому подібне.. Будівельні ліцензії просто потрібні для виконання робіт у сфері проектування, будівництва та ремонту будівель та споруд, інженерних досліджень.

детальніше..

Ліцензія на протипожежну діяльність (ліцензія МНС на проектування та монтажні роботи) в ГУ МНС України

Пожежна ліцензія МНС, на протипожежну діяльність, монтаж дверей сигналізацій

Наша організація пропонує допомогу в отриманні (оформленні) ліцензій на види господарської діяльності, такі як: монтаж, проектування, технічне обслуговування засобів опалювання та систем протипожежного захисту, оцінка протипожежного стану об'єкту та так далі

детальніше..

Ліцензія на пошук (розвідку) корисних копалин

Діяльність організація по пошуку (розвідці) корисних копалин, зобов'язана виконуватися з притримуванням вимог : кодексу України про надра, Закону України "Про ліцензування окремих видів хоз. діяльності" та відповідного законодавства користування надрами.

Також цей вид діяльності повинен відбуватися відповідно до чітких вимог інструкцій із застосуванням класифікації запасів до родовищ корисних копалин, що визначають порядок та правила геологічного дослідження кожного окремого виду корисних копалини.

детальніше..

Спеціальний дозвіл на видобуток природних копалин в ДержГеоСлужбі

Отримання спеціальних дозволів на користування надрами здійснюється тільки після попереднього узгодження з відповідною Радою народних депутатів України, питання про надання земельної ділянки для відмічених потреб, крім випадків, коли в наданні земельної ділянки немає необхідності.

Спеціальні дозволи на користування надрами надаються Мінприроди переможцям аукціонів з їх продажу..

детальніше..

Ліцензія на видобуток природних копалин з родовищ тих, що мають державне значення

Отримання ліцензії на видобуток корисних копалин з родовищ загальнодержавного значення, а так само родовищ включених до Державного фонду родовищ корисних копалини - обов'язково!

Згідно з діючими ліцензійними умовами по видобутку корисних копалин з родовищ, які мають загальнодержавне значення та включені до Державного фонду родовищ, - визначені наступні терміни для позначення.

детальніше..

Дозвіл державного комітету промислової безпеки, охорона праці та гірського нагляду (ДержГірПромНагляд)

Роботи підвищеної небезпеки. Експлуатація небезпечних машин та механізмів, дозвіл охорони праці на роботи підвищеної небезпеки в Україні, Дніпропетровськ, Харків, Донецьк.

Підприємство, бажаюче почати (продовжити) виконання робіт підвищеної небезпеки або експлуатацію об'єктів, машин, механізмів, проводити навчання працівників з питань охорони праці інших суб'єктів господарської діяльності, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації працівників, які виконуватимуть роботи підвищеної небезпеки, зобов'язано отримати відповідний дозвіл ДержГірПромНагляду або його територіального органу.

 

детальніше..

Дозвіл органів пожежного нагляду МНС України

Дозвіл органів пожежного нагляду пожежників МНС

Згідно із Законом України кожне підприємство, до початку своєї діяльності, повинне мати дозвіл від органів державного пожежного нагляду (дозвіл пожежників). Наприклад на початок експлуатації приміщення або устаткування.

детальніше..

Дозвіл санепідемстанції України (СЕС)

Отримати дозвіл СЕС санстанції, оформлення висновків СЕС. Документи для отримання висновку СЕС

Вимоги законодавства України про санітарно епідеміологічний нагляд охоплюють майже усі види господарської діяльності.

Державна санітарно епідеміологічна служба (СЕС, санстанція) надає, в основному, узгодження (проекту землеустрою, асортименту харчових продуктів та ін.) а також висновки (щодо продукції, що випускається, про відповідність цієї продукції вимогам та ін.).

детальніше..

Дозвіл на початок будівельних робіт в ДАБК (ДАБІ)

Будь-яка організація, що має наміри почати будівельні роботи повинна отримати в ДержАрхБудІнспекції дозвіл на початок будівельних робіт.

детальніше..

Допомога в процесі узгоджень та узаконень будівельних об'єктів (Узаконення самовільного будівництва)

Узаконення легалізація самовільного будівництва. Як узаконити, оформити самострой самобуд, дім, дачу, гараж, постройку

Доволі часто виникає ситуація, коли будинок, дача, прибудова, будова або гараж вже зведені, а документи ще оформлені не були. А може бути з'явилася необхідність продати або подарувати дачу, а про наявність сертифікату відповідності хазяїн не подумав. Або ж Вам необхідно оформити кредит, та є нерухомість для застави, але документу про право власності немає. Подібних ситуацій багато та до 15.10.09 вихід був один судитися або давати хабарі.

детальніше..

Сертифікація товарів

Сертифікація товарів - процедура підтвердження відповідності результату виробництва, послуги або товару, нормативним вимогам, за допомогою якої третя сторона документально засвідчує, що продукція, робота (процес) або послуга відповідає "заданим вимогам". Таким чином, сертифікація - основний засіб в умовах ринкової економіки, що дозволяє гарантувати відповідність продукції вимогам нормативної документації.

детальніше..

Реєстрація підприємств (ТОВ, ЧП, ФОП)

Компанія Тех Буд Сервіс допоможе Вам зареєструвати ТОВ, ЧП або ФОП, в найкоротші терміни та з мінімальними витратами часу та грошей.

детальніше..

Переклад об'єктів нерухомості до житлового / нежитлового фонду

У сьогодення, часто з'являється необхідність в перекладі об'єктів нерухомості з житлового до нежитлового фонду та навпаки з нежитлового в житловий.

Мета зміни цільового призначення приміщення з житлового на нежитловий або навпаки, полягає в тому, що житло, яке відповідає одним стандартам та вимогам житлового (нежитлового) фонду, має бути переведено у відповідність нормам та вимогам нежитлового (житлового) фонду.

 

детальніше..

Отримання довідки-характеристики в БТІ

Довідка-характеристика БТІ, на об'єкти нерухомого майна, що знаходяться у володінні юр та фіз осіб, зарегистрированых в БТІ Києва, видається для підтвердження права власності на майно.

Довідка є головною та невід'ємною частиною обов'язкових документів, необхідних для проведення операцій та угод з нерухомістю (дарування, купівля-продаж, обмін, оформлення в заставу та ін.)

Так само важливо знати що довідка-характеристика БТИ, діє на протязі не більше 3-х місяців з дня її отримання.

детальніше..

Отримання техпаспорта БТІ

Технічний паспорт БТІ на об'єкти нерухомого майна потрібний для проведення угод та операцій з нерухомістю. Для виготовлення технічного паспорта на об'єкти нерухомого майна проводиться основна інвентаризація об'єкту.

Оперативно зробити усі необхідні кроки в цьому питанні, та позбавиться від необхідності витрачати свій час на оформлення цього документу, допоможе наша компанія.

детальніше..

Реєстрація права власності в БТІ

Реєстрація права власності потрібна для того, щоб зафіксувати своє право на володіння майном.

Цей вид реєстрації робиться після кожної нотаріальної угоди з об'єктом нерухомості, після введення об'єкту в эксплуатациюили ж на підставі рішення суду, що набув чинності.

детальніше..

Перевірки на відповідність стандартам OHSAS 18000

Створити професійний персонал є визначити вектор розвитку компанії на декілька років вперед. У таких компаніях кожен кваліфікований фахівець багаторазово дорожче за гроші вкладені в нього. Втрата однієї ланки може вибити з рівноваги цілу систему, а втрата відразу декількох ключових фахівців може привести до колапсу та фінансових втрат.

Абсолютно не випадково компанії виділяють великий бюджет на власну соціальну політику - страховки, соціальні пакети, оплату відпусток та лікарняну. У свою чергу невід'ємною частиною такої політики компаній є створення механізмів захисту здоров'я та безпечного виробництва.

детальніше..