Як отримати будівельну ліцензію?


Кодифікатор знаходиться тут
 
Законом України «Про ліцензування окремих видів діяльності»  визначено, що ліцензія - це спеціальний дозвіл на здійснення конкретного виду діяльності при обов'язковому дотриманні ліцензійних вимог і умов, видане ліцензуючим органом юридичній особі або фізособі - підприємцю. 
 
У свою чергу будівельна ліцензія

будівельні ліцензії ліцензії на будівництво ліцензування будівельної діяльності оформлення будівельною будівельних ліцензій

– це документ державного зразка, що засвідчує право ліцензіата на здійснення будівельної діяльності на протязі певного терміну за умови виконання ліцензійних умов.
 
За порушення вказаних вимог законодавством України передбачена адміністративна, а в деяких випадках і кримінальна відповідальність. 

Фахівці нашої компанії надають повний комплекс послуг з підготовки і супроводу документів для  отримання будівельних ліцензій Держарбудінспекції (інженерні дослідження, проектування, будівництво). 
 
Отримати ліцензію

будівельні ліцензії ліцензії на будівництво ліцензування будівельної діяльності оформлення будівельною будівельних ліцензій

може будь-яка компанія, що здійснює будівельну діяльність на території Україні (українська компанія, іноземна компанія, підприємство з іноземними інвестиціями, державна, комерційна і так далі.) Будівельні ліцензії необхідні для роботи у сфері проектування, інженерних досліджень, будівництва, ремонту та демонтажу будівель і споруд. 
 
Маючи великий досвід роботи в даному напрямку, ми в мінімальні терміни, з дотриманням всіх прийнятих норм, підготуємо необхідний пакет документів для оформлення будівельної ліцензії, подамо заявку на оформлення ліцензії на будівництво у відповідний ліцензійний орган і забезпечимо термінове отримання готової будівельної ліцензії. 
 
Строк оформлення будівельної ліцензії – від 3 тижнів.

Вартість оформлення будівельної ліцензії залежить від кількості і складності видів діяльності, які Ви збираєтеся виконувати.
 
Перелік документів, які необхідно надати для отримання будівельної ліцензії. (орієнтовний)
- Свідоцтво про реєстрацію підприємства в адміністрації (ксерокопія завірена нотаріально); 
- Довідка статистики (ксерокопія завірена печаткою підприємства); 
- Довідка з податкової 4-ОПП, ПДВ (ксерокопії завірені печаткою підприємства); 
- Перелік проектно-будівельних робіт вибраних відповідно до представленого кодифікатора; 
- Банківські реквізити підприємства, телефони; 
- Диплом директора про освіту – ксерокопія завірена печаткою підприємства; 
- Довідка з інформацією про інженерно-технічний і керівний склад підприємства (Ф.І.О., загальний стаж роботи, стаж роботи у сфері будівельної діяльності, найменування учбового закладу, дата закінчення учбового закладу ); 
- Довідка про наявність працівників (професія, кількість тих, що працюють в даній галузі, розряд, тимчасово або що постійно працюють); 
- Завірені печаткою підприємства копії про вищу освіту фахівців - будівельників; 
- Копії трудових книжок, завірених печаткою підприємства; 
- Довідка з інформацією про наявність техніки і інструментів необхідних для проведення вибраних видів робіт; 
 
Для початку співпраці з нашою компанією Вам необхідно визначитися з необхідними видами робіт згідно класифікатора та  передати фахівцям нашої компаниии наявні у Вас документи, а також сплатити 70% заздалегідь обумовленої вартості наших послуг. 
 
Порядок роботи нашої компанії передбачає оформлення ліцензії для регіональних компаній без виїзду представника до Києва. Всі документи пересилаються кур'єрською експрес поштою, доставка якої складає не більш 1-го робочого дня. 
 
Будівельна ліцензія, оформлення будівельної лицензизiї на будівництво Київ! Будівельна ліцензія - ліцензія на будівництво Київ, будівельна ліцензія Київ; отримати будівельну ліцензію купити будівельні ліцензії, продовжити будівельну ліцензію, будівельна ліцензія на будівельну діяльність на будівництво, купити продовжити ліцензію на будівельну діяльність ліцензування будівельної діяльності в Україні. Будівельна ліцензія, дозвіл на будівельні роботи Київ. Здобуття будівельної ліцензії украина, отримати дозвіл на будівельну діяльність Україна. Будівельні ліцензії Київ, будівельні ліцензії в Україні, послуги ліцензування будівельної діяльності, будівельна лицезия 2009 - 2010, продовження будівельної ліцензії або ліцензії на будівництво. Будівельна ліцензія 2009 2010 Україна, Київ: швидко якісно надійно. Будівельна ліцензія 2010 в Києві, а також ліцензія на будівництво 2009 - 2010. Будівельна ліцензія - вигідна пропозиція від компанії ТехСтройСервіс.

Дополнительно:

•   ліцензія на вишукувальні роботи
•   ліцензія на проектні роботи
•   ліцензія на будівельні та монтажні роботи
•   ліцензія на інжинірингові роботи