Отримати дозвіл ДАБІ на початок робіт!


Будь-яка організація, що має наміри почати будівельні роботи повинна отримати в Держархбудінспекції дозвіл на початок будівельних робіт. 

Дозвіл на виконання будівельних робіт нового будівництва, реконструкції, реставрації і капітального ремонту будинків, споруд і інших об'єктів, розширення і технічного переоснащення є документом, який засвідчує право забудовника (замовника) і генерального підрядчика на виконання будівельних робіт, відповідно до затвердженої проектної документації. Крім того дозвіл дає можливість підключення до інженерних мереж і споруд і надає право відповідним службам на видачу ордера на проведення земляних робіт. 

Для отримання дозволу на виконання будівельних робіт забудовник (замовник) повинен подати до інспекції держархбудконроля такі документи:
а) заява забудовника (замовника);
б) рішення виконавського органу відповідної ради або місцевої державної адміністрації про дозвіл на будівництво об'єкту містобудування;
в) документ, що засвідчує право власності забудовника (замовника) або право користування (у тому числі на умовах оренди) земельною ділянкою, на якій буде розміщений об'єкт містобудування;
г) комплексний висновок державної інвестиційної експертизи;
д) документи про призначення відповідальних виконавців робіт (виконроба, осіб, які виконують технічний нагляд, авторський нагляд);
е) затверджену в установленому порядку проектну документацію (будівельний генеральний план і паспорт фасаду в двох екземплярах, пояснювальна записка для реєстрації).

В разі проведення реконструкції, реставрації, капітального ремонту і технічного переоснащення будинків, споруд і інших об'єктів (без зміни цільового призначення об'єкту), замовник (забудовник), подає також копію документа, що засвідчує право власності на будівлю або споруду, або письмова згода його власника на проведення вказаних робіт.

У випадку якщо право на будівництво об'єкту містобудування передане іншому замовникові або змінена будівельна організація (підрядчика), дозвіл на виконання будівельних робіт підлягає перереєстрації. 

Здійснення будівельних робіт на об'єктах містобудування без дозволу на виконання будівельних робіт або його перереєстрації, а також здійснення не вказаних в дозволі будівельних робіт вважається самовільним будівництвом і за це передбачена відповідальність згідно чинного законодавства.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам в найкоротші терміни і з мінімальними витратами отримати дозвіл ДАБК на початок робіт. 
Дозвіл ДАБІ на початок будівельних робіт, отримати дозвіл ДержАрхБудІнспекції, Дозвіл ДАБІ ДержАрхБудІнспекції на виконання будівельних робіт, дозвіл на початок будівельних робіт Київ