Отримати сертифікат OHSAS 18000!


 Створити професійний персонал - означає на декілька років вперед визначити вектор розвитку компанії на ринку. Означає створювати дійсно цікаві товари,  проводити максимально ефективні маркетингові і PR-компанії, мати справу з найбільшими клієнтами. У таких корпораціях кожен кваліфікований фахівець на вагу золота. Втрата одного члена команди може вибити з рівноваги цілу систему, а вихід відразу декількох працівників може привести до кризи і величезних фінансових втрат. 
  Не даремно компанії витрачають великі суми на власну соціальну політику - соціальні пакети, страховки, оплату лікарняних і відпусток. Справжній майстер своєї справи може коштувати дуже дорого. Проте, ще дорожче може коштувати його втрата або тимчасова непрацездатність. Невід'ємною частиною соціальної політики організацій є створення механізмів безпечного виробництва і захисту здоров'я. 

  Світовою популярністю серед західних корпорацій користується стандарт OHSAS 18000 (Occupational Health and Safety Management Systems). У перекладі OHSAS 18000 позначає "Система менеджменту здоров'я і безпеки на виробництві". Як видно з назви, основне завдання стандарту - зберегти життя і працездатність персоналу, а не безпеку продукції. Суть стандарту полягає в перебудові системи управління підприємством з позиції управління ризиками в області безпеки і здоров'я і постійного вдосконалення такого управління. 
  Необхідність впровадження стандартів OHSAS 18000 на підприємствах вітчизняної промисловості пояснюється вимогами міжнародного співтовариства для успішної інтеграції організацій в світову економічну систему. Реалізація програми по впровадженню стандартів менеджменту здоров'я і безпеки відкриє нові можливості для підприємства в рамках управління охороною праці на виробництві. Среди основних переваг можна выделить
- зниження випадків летального результату, травматизму, людських втрат і загальної кількості хвороб персоналу; 
- скорочення прямих і непрямих витрат бізнесу, включаючи оплату лікарняних або страховки за станом непрацездатності працівників; 
- зміна корпоративної і виробничої культури організації, поліпшення якості робочих місць;
- збільшення рівня сатисфакції персоналу під час виконання своїх професійних обов'язків і загального морального стану компанії; 
- поліпшення привабливості і іміджу підприємства за рахунок низьких показників травматизму; 
- управління можливими ризиками і нештатними ситуаціями, що виникають на виробництві. 
- поліпшення інвестиційної привабливості компаній; 
- зменшення витрат, пов'язаних з ліквідацією наслідків аварій і інцидентів на виробництві.
  OHSAS 18000 легко поєднується з іншими міжнародними стандартами, такими як ISO 9000 (менеджмент якості) або ISO 14000 (екологічний менеджмент). Крім того, OHSAS 18000 є загальнотехнічним стандартом, що дозволяє застосовувати його в будь-якій сфері виробництва і будь-якому секторі економіки. 
  Для того, щоб упроваджені стандарти приносили дійсну користь, а не були черговим позитивним папірцем в послужному списку організації, необхідне залучення всіх співробітників до роботи над безпекою виробництва. Лише двосторонній підхід до проблеми безпеки і охорони праці, як з боку керівників, так і з боку персоналу, здатний привести до появи безпечних робочих місць, підвищення культури виробництва, зниження рівня рисок для здоров'я співробітників і скорочення загальної кількості нещасних випадків на підприємстві.
Отримати сертифікат OHSAS 18000 купити сертифікат OHSAS 18000 Київ сертифікат OHSAS 18000 Україна